- Vesty

 
 
 

lull loungewear

 
 

Vesty

Vesty jsou vždy vhodným řešením na přechodné období nebo chladnější rána. Tentokrát jsme zvolili huňaté a samozřejmě měkoučké materiály, díky nimž Tvůj outfit bude vypadat nevšedně. Naše měkoučké vesty můžeš dát na sebe všude a skvěle se hodí například i k našim legínam či teplákům.

 
 
 
Home > Vesty
 

- Vesty

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji: 
 
1.350 Kč
1.160 Kč 1.350 Kč
Posledné kusy

Vesta Skinny Ragbone

1.160 Kč 1.210 Kč
Vypredané

Vesta Free Soul

1.210 Kč
Posledné kusy

Vesta Cute Unicorn

1.210 Kč
1.210 Kč
Vypredané

Vesta Full-of-joy

1.350 Kč

 
 

 
 

Dámské vesty ochrání před chladem

Větřík pofukuje sem a tam. Listy stromů už pomalu mění barvu na zlatohnědou a ty víš, že slunečným teplým dnům je už pomalu konec. Prohrabáváš se ve svém šatníku a s lítostí se díváš na letní oblečení. Posouváš ho hlouběji do útrob skříně a děláš místo na podzimní oblečení. Trička s dlouhým rukávem, mikiny a svetry. No, máš ve svém podzimním šatníku i vestičku? Dámská vesta je dokonalým pomocníkem v počasí, které je takové, no, žádné. Ani zima, ani teplo. Vypadá to, jako kdyby se počasí ještě nerozhodlo, zda přišel podzim nebo ještě zbývá poslední záblesk léta. Tehdy je nejvhodnějším outfitem tričko s dlouhým rukávem a barevná vesta. Stačí ji správně zkombinovat a nepřekvapí Tě ani ten nejmenší teplotní výkyv.

Vestičky, které se hodí ke všemu

Jednobarevná vestička má tu výhodu, že ji sladíš skutečně ke všemu. A když říkáme ke všemu, myslíme ke všemu. Černé, bílé, ale i růžové tričko. Vše záleží jen na Tobě. Pokud máš ráda klasické kombinace, bílou a černou nezkazíš nic. Pokud se však nebojíš experimentovat, pod hořčičnou vestičku si vezmi modré tričko. Mnoho barev se k sobě hodí, aniž bychom o tom věděli. Je pouze na Tobě, abys našla přesně tu barevnou kombinaci, která Ti zlepší pochmurný den.

Huňatá dámská vesta? A proč ne?

Dámská vesta nemusí být pouze z klasické vlny. V naší kolekci najdeš vestu, která vypadá přesně jako ovečka. Neboj se, žádné zvířátko nemuselo trpět při její výrobě. Takové látky jsou tlustší, ale hlavně teplejší. Proto vestičku využiješ i během skutečně chladných dní. Místo trička ji zkombinuj s tenčí dámskou mikinou a dokonalý outfit na podzimní dny je na světě! Ručíme za to, že Ti rozhodně zima nebude. Huňatá vestička potěší každou Lullinku, ale hlavně i lidi kolem Tebe. Tolik závistivých pohledů si ještě nezažila..