- Mikiny

 
 
 

lull loungewear

 
 

Mikiny

Každá žena by měla mít ve svém šatníku věc, v níž se cítí pohodlně v každé chvíli. Pro nás tento kousek reprezentuje dámská tepláková či úpletová mikina. Podoba takové mikiny může být opravdu různá. Dlouhá mikina pod zadek, kratší do pasu na zip, s kapucí i bez, s potiskem či bez potisku, oversized či slimfitka. Možností je mnoho, tak odvažte se i vy více experimentovat, vždyť mikina je pro tento účel jako stvořená.

 
 
 
Home > Mikiny
 

- Mikiny

Zvolte si některou z kategorií.
 
 

Dámské mikiny do každého šatníku

Každá Lullinka by měla mít ve svém šatníku věc, v níž se cítí pohodlně v každé chvíli. Ví, že pokud si ji vezme, bude se cítit příjemně celý den. Zároveň tato věcička tvoří jakousi první pomoc. První pomoc tehdy, když neví, co si na sebe obléci. Bezbranně stojí před svým šatníkem a netuší, co si obléci do ne zcela teplého rána. A tehdy ji spatří. Leží před ní nenápadně po celou dobu. Ano, je to dámská mikina. Dlouhé rukávy, měkoučká látka, a hlavně zajímavé provedení. Na každé mikině se snažíme najít něco, co z ní udělá jedinečný, ale pohodlný kousek. Takový, který nebudeš chtít sundat za žádných okolností.

Dámska mikina

Dámská mikina není žádná nuda! 

Bohužel, ale stále se setkáváme s názory, že dámské mikiny patří pouze k domácí pohodě. Po těžkém dni se zachumláš do svého oblíbeného kousku, zapneš telku a už si užíváš domácí pohodu. Nicméně, naše mikiny zbourají i tyto předsudky! Na některých našich kouscích najdeš módní laty. Jsou kontrastní barvy a mikině dodají ten správný šmrnc! Lullinky nosí naši značku s hrdostí. A my jsme jim za to vděční. Proto některé mikiny zdobí naše logo. Takto můžeš ukázat světu, do kterého klubu patříš.

 

Modré, růžové, ale i melírové

Černou mikinu najdeme asi i ve Tvém šatníku. Ale co tak melírovou, růžovou nebo nebesky modrou? U nás najdeš mikinu, která se trefí do Tvého barevného vkusu. Je jedno, jestli máš ráda klasiku nebo výraznější kousky. Naše dámské mikiny se trefí do Tvého stylu. Myslíme na to, že počasí se může každou chvíli změnit. Proto šijeme mikiny z látek s různou tloušťkou. Pokud neholduješ klasickým mikinám, které se oblékají přes hlavu, určitě Tě potěší kousky s předním zipem. Tyto mikiny jsou teploučké, pohodlné a kontrastní zipy jim dodají tu správnou veselou náladu.