O Lull

 
 
 

lull loungewear

 
 
 
Home > O Lull
 

Příběh o měkoučké značce

Na začátku byl jeden župan...

Tak by se dal ve zkratce převyprávět příběh o našem Lull, mladé a svěží značce.

My v Lull známe ten pocit, když musíš mít celý den na sobě oblečení, které Tě tlačí, kouše nebo se v něm prostě necítíš dobře. Po náročném dni se všichni toužíme zachumlat do něčeho příjemného a odpočinout si od všech těch upnutých věcí. Takto vznikl první župánek z naší dílny. Chtěli jsme, aby ses i Ty, naše Lullinka, cítila doma příjemně. Později v naší nabídce přibyly příjemné měkoučké kardigany a pyžámka.

Stále jsme však měli pocit, že nám v naší nabídce něco chybí. Při jedné procházce s pejskem, v novém župánku, jsme na to přišli! Proč by naše Lullinky nemohly mít na sobě něco příjemně měkoučkého celý den? Po dlouhém navrhování, zkoušení a šití bylo naše dílo na světě! Přidali jsme tepláky, mikiny, trička a šaty, aby mohly být příjemné chvíle ještě příjemnější.

My v Lull si vážíme životního prostředí. Proto jsou všechny naše produkty z materiálů, které jsou nejen příjemné na dotek, ale šetří i prostředí kolem nás. Víme, že času na příjemnější aktivity je stále méně, proto si naše oblečení můžeš koupit přímo z pohodlí domova. Pokud Ti nesedne velikost, nic se neděje. Pošli nám zboží zpět na naše náklady, my Ti tvou měkoučkou věc upravíme na Tvé míry nebo vyměníme za jinou velikost.