Blog

 
 
 

lull loungewear

 
 
 
Home > Blog
 

Blog

Překvapení od nás

Začínáme se sérií překvapení k našemu desátemu výročí, které oslavíme již tento rok. Odečteme Ti 190kč z nákupu, pokud se Ti podaří utratit více než 1900kč.
Potěš se tímto měkoučkým dárkem.

Čti celý článek
 

Vánoční doručování balíků

Pokud jste si i vy nechali nakupování dárků na Vánoce na poslední chvíli, přečtěte si jak to u nás bude letos s doručováním balíčků :)

Čti celý článek
 

Měkoučký dárek od Lull

Co si vybereš Ty? Čepici, šálu, rukavice, nebo podkolenky?

Čti celý článek
 

Hledá se místo pro novinky

Náš sklad je měkoučký, ale maličký. Chceme Tě proto požádat o pomoc. Stačí, když si vybereš tři věcičky z kategorie VÝPRODEJ, které se Ti opravdu. Nám se tak udělá místo ve skladu pro další skvělé věcičky ze zimní kolekce. My ti na oplátku dáme jako dárek nejlevnější věcičku z Tvého výběru. To znamená, že si vybereš tři, ale zaplatíš jen dvě věcičky.

Čti celý článek
 

Being Loungy with Lull - part 1

Aj tentokrát sme pre vás pripravili krátke video z fotenia novej kolekcie, ktorú sme si tentokrát užili v kopcoch a lúkach Malých Karpát, ktoré dôverne poznáme a o to pohodovejšie sme sa všetci cítili a boli jednoducho Loungy. 

 

Čti celý článek
 

Kolekce Podzim/Zima 2019

Ano, je tu! Nová kolekce Lull na období Podzim/Zima 2019/2020 zaplavila naši stránku novými měkoučkými kousky. 

Čti celý článek
 

Podzim/Zima 2019 Předprodej

Nová kolekce Podzim/Zima 2019 je aktuálně v předprodeji, takže si můžeš u nás vybrat úplně nové věcičky zapředprodejní ceny.

Čti celý článek
 

Čo by sme Mali vedieť o bavlne?

Len málo kto z nás vie, ako bolo to, čo na svojom tele nosíme vyprodukované.  Koľko vody to spotrebovalo, koľko možných chemikálií môže daná vec obsahovať, či ako reálne to zaťažilo našu planétu. Denne sa vyvíjajú nové a nové materiály a na trhu  sú ich tisíce. V bežnom živote sa však stretávame len s niekoľkými, preto by bolo dobré vedieť, čo za nimi stojí.

V tomto článku si povieme viac o najväčšom „hráčovi“v textilnom priemysle, a tým je BAVLNA

Čti celý článek
 

Kde nás nejblíže najdete?

Milé Lullinky, pokud byste nás chtěli opět vidět, příjemně se s námi pobavit, vyzkoušet co-to z nové kolekce, probrat s námi inspirativní návrhy a leccos jiného, ​​můžete. Nejblíž budeme na těchto marketech, na kterých se s vámi rádi setkáme. Velmi se na vás těšíme!

Čti celý článek
 

Prědprodej kolekce Jaro/Léto 2019 se začal!

Naše milé Lullinky, je to tady! Nová kolekce Jaro / Léto 2019 je aktuálně v předprodeji, takže si můžeš u nás vybrat úplně nové věcičky za
předprodejní ceny.

Čti celý článek
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 10 z 50