Blog

 
 
 

lull loungewear

 
 
 
Home > Blog
 

Blog

Měkoučký dárek od Lull

Co si vybereš Ty? Čepici, šálu, rukavice, nebo podkolenky?

Stačí, když uděláš nákup nad 2.199 Kč a my Ti k objednávce přibalíme něco měkoučké, co Ti udělá nejen radost, ale Tě i zahřeje. Vyber si z doplňků čepici, šálu, rukavice nebo podkolenky, případně některý z našich opasků a v objednávkovém formuláři uveď do poznámky název tohoto vybraného doplňku.

Čti celý článek
 

Hledá se místo pro novinky

Náš sklad je měkoučký, ale maličký. Chceme Tě proto požádat o pomoc. Stačí, když si vybereš tři věcičky z kategorie VÝPRODEJ, které se Ti opravdu. Nám se tak udělá místo ve skladu pro další skvělé věcičky ze zimní kolekce. My ti na oplátku dáme jako dárek nejlevnější věcičku z Tvého výběru. To znamená, že si vybereš tři, ale zaplatíš jen dvě věcičky.

Čti celý článek
 

Being Loungy with Lull - part 1

Aj tentokrát sme pre vás pripravili krátke video z fotenia novej kolekcie, ktorú sme si tentokrát užili v kopcoch a lúkach Malých Karpát, ktoré dôverne poznáme a o to pohodovejšie sme sa všetci cítili a boli jednoducho Loungy. 

 

Čti celý článek
 

Kolekce Podzim/Zima 2019

Ano, je tu! Nová kolekce Lull na období Podzim/Zima 2019/2020 zaplavila naši stránku novými měkoučkými kousky. 

Čti celý článek
 

Podzim/Zima 2019 Předprodej

Nová kolekce Podzim/Zima 2019 je aktuálně v předprodeji, takže si můžeš u nás vybrat úplně nové věcičky zapředprodejní ceny.

Čti celý článek
 

Čo by sme Mali vedieť o bavlne?

Len málo kto z nás vie, ako bolo to, čo na svojom tele nosíme vyprodukované.  Koľko vody to spotrebovalo, koľko možných chemikálií môže daná vec obsahovať, či ako reálne to zaťažilo našu planétu. Denne sa vyvíjajú nové a nové materiály a na trhu  sú ich tisíce. V bežnom živote sa však stretávame len s niekoľkými, preto by bolo dobré vedieť, čo za nimi stojí.

V tomto článku si povieme viac o najväčšom „hráčovi“v textilnom priemysle, a tým je BAVLNA

Čti celý článek
 

Kde nás nejblíže najdete?

Milé Lullinky, pokud byste nás chtěli opět vidět, příjemně se s námi pobavit, vyzkoušet co-to z nové kolekce, probrat s námi inspirativní návrhy a leccos jiného, ​​můžete. Nejblíž budeme na těchto marketech, na kterých se s vámi rádi setkáme. Velmi se na vás těšíme!

Čti celý článek
 

Prědprodej kolekce Jaro/Léto 2019 se začal!


Naše milé Lullinky, je to tady! Nová kolekce Jaro / Léto 2019 je aktuálně v předprodeji, takže si můžeš u nás vybrat úplně nové věcičky za
předprodejní ceny.

Čti celý článek
 

Nová kolekce jaro/léto 2019!Vítáme pomaličku dlouho očekávané jaro, a s ním i naši novou kolekci pro nadcházející období. Kolekci Jaro / Léto 2019, plnou svěžích barev,
jemných pastelových tónů a výjimečně měkoučkých látek!

Čti celý článek
 

Recept na štěstí? Žít Hygge nebo žít měkoučko!

Stále více se do povědomí lidí dostává pojem Hygge. Přestože je v současnosti velmi populární, ne všichni známe, co se pod tímto pojmem. I my v Lull
jsme se s tímto slovem setkali cca rok dozadu, ale hned jsme to pochopili. Vždyť my jsme hygge a ani jsme o tom nevěděli :). Ve své podstatě není důležité
jako to budeme nazývat, ale důležité je hygge zažívat.

Čti celý článek
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 10 z 48