Blog

 
 
 

lull loungewear

 
 
 
Home > Blog
 

Vánoční balíky

Celý článek...
 

Podkolenky jako dárek pro Tebe - nabídka ukončena

Z důvodu vyprodání zásob podkolenek je nabídka ukončena...

Milé Lullinky, Vánoce se blíží, a tak jsme se rozhodli, že i my bychom vám chtěli udělat radost v podobě měkoučkého dárku.

Celý článek...
 

FOTILI JSME PODZIMNÍ NOVINKY DO E-SHOPU

Už jsme Ti v předchozím blogu vzpomínali, že tato sezóna nás spolkla jako vlna, za což jsme samozřejmě vděční, ale potřebovali jsme nabídku doplnit o nové kousky. Tentokrát Tě vezmeme do zákulisí focení dalších novinek, které přibydou do sbírky už příští týden.

Celý článek...
 

KOMBINUJEME NAŠE PODŠITÉ VZOROVANÉ LEGÍNY

podšité aztécke legíny blog

Vždy myslíme trošku za hranice a chceme Ti přinést něco, co běžně v obchodech nenajdeš. Něco, co nejen potřebuješ, ale i chceš. Jedním z takových kousků jsou nepochybně naše podšité legíny. Loni sklízely úspěch, takže jsme je nemohly vynechat ani tuto sezónu. Vždyť měkké, teploučké legíny jsou v zimě doslova záchranou!

Celý článek...
 

JAK OPTICKY PRODLOUŽIT POSTAVU

Řekněme si rovnou, že postavu modelky mají většinou pouze modelky. Není na tom nic špatného a nás ta různorodost baví, ale je to od nepaměti tak, že přáním většiny žen je (alespoň) opticky svoji postavu prodloužit. Vždyť jinak by nezačaly nosit podpatky, ne? J Nemusíš být žádným kouzelníkem, aby si vytvořila optickou iluzi vyšší postavy. Stačí pár osvědčených triků a je to v suchu. A my v LULL máme pro Tebe kousky, se kterými to dokážeš.

Celý článek...
 

VYZKOUŠEJ DLOUHÉ ŠIROKÉ KALHOTY

Celý článek...
 

Děkujeme a omlouváme se.

Milé naše Lullinky!

Mohlo by sa zdať, že dôvodov na napísanie tohto článku je viac, ale v skutočnosti je len jeden. A na to nadväzuje druhý. Ok, tak sú teda dva.

Celý článek...
 

Premiére Vision Paris

THE GLOBAL EVENT FOR FASHION PROFESSIONALS

Celý článek...
 

JAK NOSIT TEPLÁKY

Začneme takým klišé, ktoré určite dobre poznáš – nie je dôležité, čo nosíš, ale ako to nosíš. S tou prvou časťou sa nestotožňujeme, predsa len, v dnešnej dobe je na mieste dbať na to, odkiaľ oblečenie pochádza a z čoho je vyrobené, ale pod druhú vetu sa podpíšeme vlastnou krvou!

Tepláky Explore Origins
 

Celý článek...
 

Naše věci v pohybu - první krátke video série

Přinášíme Ti první krátké video z focení naší kolekce Podzim / Zima 2017 ...

 

 

Celý článek...
 

Lull o marketech a trzích

 

Markety a trhy už dávno nejsou pouze o designových vychytávkách. Jsou místem, kde mizí hranice online světa, otevírají se nové možnosti a symbióza mezi zákazníkem a obchodníkem je přímo hmatatelná.

Celý článek...
 

Rozhovor s Luciou Gulišovou

Rozhovor s energickou mladou odbornicí na zdravé pečení Lucií Gulišovou, nejen o pečení.

blog-rozhovor-s-Lucií-gulisovou

Celý článek...
 

Jak jsme fotili kolekci jaro/léto 2017

Lull_Blog_Ako sme fotili kolekciu Jar/Leto 2017

Celý článek...
 

Rozhovor s Katkou Sagan

Prečítajte si rozhovor s našou kamarátkou a zároveň úplne prvou modelkou pre Lull, Katkou Sagan. Aká je manželka majstra sveta Petra Sagana v súkromí a ako sa zmenil jej život v posledných rokoch? To všetko a ešte viac sa dozviete v našom článku.

Lull_Blog_Rozhovor s Katkou Sagan

 

" Môj manžel je v prvom rade vskutku svojský a má špecifický zmysel pre humor, takže vtipné, či kuriózne situácie sa mi rozhodne nevyhýbajú. "

Celý článek...
 

Fashion Revolution Week už i na Slovensku

Naše milé dámy a slečny, měly jste už možnost slyšet o Fashion Revolution týdnu? Toto mimořádné speciální hnutí vzniklo v Londýně poté, co v továrně na výrobu oblečení v Bangladéši zahynulo mnoho lidí v důsledku zhroucení budovy. Fashion Revolution je tedy krásné gesto ze strany našich britských kámošů. Vyzývá nás všechny i Vás milé Lullinky, abychom se zajímali o naši módu. Právě proto se již několik let každoročně 24. dubna koná Fashion Revolution Week. Poukazuje na to, že transparentnost je v módním průmyslu důležitá a každý človíček se může oblékat doslova "eticky". Tak tedy drahé Lullinky, jdete do toho s námi?

Lull_Blog_Fashion Revolution Week už aj na Slovensku

Celý článek...
 

Jak se připravit na přechodné období mezi zimou a jarem

Milé Lullinky i vy se těšíte, že už konečně přichází jaro a sluníčko nám začíná ukazovat svoji tvář? Určitě se každá z nás těší, že na příštích pár měsíců odložíme zimní kabáty a bundy a na řadu přijdou lehčí přechodné bundičky a kardigany. Právě jim bychom chtěli věnovat těchto pár řádků a dát Vám nějaké rady a tipy, jak se správně nastavit na příchozí přechodné období.

Lull_blog_ako sa pripraviť na prechodné obdobie medzi zimou a jarou?

Celý článek...
 

Nová kolekce na světle světa!

Celý článek...
 

Ženy třeba milovat každý den, ne jen když mají svátek

Lull_blog_ženy treba ľúbiť každý deň, nielen keď majú sviatok

 

Milé Lullinky aj vy patríte medzi tie, ktoré sa už teraz tešia na blížiaci sa dátum 8. marca? Áno, čaká nás Medzinárodný deň žien. Deň všetkých krásnych dám, dievčat a samozrejme vás, našich fanúšičiek, Lulliniek. Možno ste ani nevedeli, odkiaľ pochádza tento sviatok, vedzte však, že za jeho vznikom stoja, ako inak, silné ženy.

Celý článek...
 

Dominika Zeleníková-Morávková: vzdát se župan? I ve světě!

Herečka, speváčka a po novom aj moderátorka Dominika Zeleníková-Morávková známa z hudobného zoskupenia S hudbou vesmírnou, z filmu Pirko a seriálu Divoké kone alebo z aktuálneho programu Zem spieva nám poodkryla čo-to zo súkromia a odpovedala na naše zvedavé otázky. Rozpráva o manželskom živote, o prvorodenom bábätku, prezrádza svoj pohľad na doterajšie pracovné skúsenosti a v neposlednom rade spomína aj svoj vzťah k móde a fotenie pre naše Lull.

Lull_blog_Dominika Zeleníková-Morávková

Celý článek...
 

Speciální nabídka pro členy LullClubu!

Chceme se ti poděkovat, že jsi součástí našeho LullClubu! Dlouho jsme přemýšleli nad tím, jak se Ti odvděčit za tvou přízeň a vymysleli jsme si pro Tebe speciální nabídku.

Celý článek...
 

Neriaď sa módnymi trendami – buď sama sebou!

Lull_blog_neriaď sa módnymi trendami – buď sama sebou!Milé Lullinky, pred dvoma týždňami sme vám priniesli Sobotné čítaníčko, ktorého témou boli módne blogerky. Pri niektorých dievčatách sme si všimli, že sa obliekajú podľa najnovších módnych trendov, ale niektoré z nich zase očarili svojim vlastným a veľmi originálnym štýlom. Ktorým smerom sa teda uberať?

Celý článek...
 

Munich Fabric Start našima očima

Lull_blog_Munich Fabric Start našimi očamiTento rok sme sa prvýkrát zúčastnili  veľtrhu Fabric Start v Mníchove. Aké to bolo?

Celý článek...
 

Módní blogy – nejlepší inspirace!

Lull_blog_Módne blogy - najlepšia inšpirácia!Tak čo, milé Lullinky? Kde hľadáte módnu inšpiráciu Vy? Iste ste už počuli o módnych blogerkách, v posledných rokoch sa toto „povolanie“ veľmi rozšírilo. Sú ich stovky – zahraničné ale aj domáce. Dnešné čítaníčko by sme radi venovali tým domácim slovenským a taktiež nejakým českým. Všetky tieto dievčatá majú naozaj čo ponúknuť – sú veľmi originálne, inšpiratívne a nápadité. Tak si ich teda poďme predstaviť, možno sa nimi v budúcnosti inšpirujete aj Vy!

Celý článek...
 

Očima fotografa: "Výnimočnost je v spojení pohodlí a dizajnu!"

Lull_blog_Očami fotografa: Výnimočnosť je v spojení pohodlia a dizajnu

Pre dnešné Sobotné čítaníčko sme si pre Vás pripravili rozhovor s fotografom Jakubom Čajkom, s ktorým spolupracujeme už niekoľko rokov. Dozviete sa v ňom niečo o jeho tvorbe a taktiež si môžete prečítať, ako vníma spoluprácu s nami a ako sa mu z pohľadu muža páči naše oblečenie. Prajeme príjemné čítanie! :)

Celý článek...
 

Není čas na fitness? Máme pro vás řešení!

Lull_blog_Nie je čas na fitko? Máme pre Vás riešenie!Už máme takmer mesiac po sviatkoch a pri príležitosti nového roka si určite množstvo z nás predsavzalo, že začne cvičiť. Či už chceme schudnúť, upraviť figúru alebo to robiť len tak pre seba, aby sme sa cítili lepšie, fitko je prvé čo nám napadne. Poznáme to, prvý týždeň v roku sú fitness centrá zaplnené a vlastne sa ani nedá nájsť voľný stroj, ktorému by sme sa mohli venovať. Druhý týždeň ľudia ubúdajú a tretí týždeň je opäť všetko po starom - vo fitku vidíme len pravidelných návštevníkov, ktorí tam chodili dávno pred novým rokom.

Celý článek...
 

Dárek k objednávce

Lull_blog_Darček k objednávke

Celý článek...
 

Program pro zimní večery: Udělejte si pyžamovou party!

Lull_blog_Program na zimné večery: Urobte si pyžamovú párty!

Tak čo Lullinky, našli ste si pod stromčekom nové pyžamko? Veríme, že áno. Raz darmo, je to klasika. Ale veľmi príjemná. Nie je nad pohodlné pyžamo, v ktorom sa vám spí ako v bavlnke :)

 

Takže ak ste na Vianoce prišli aj vy k novému pyžamu, máme pre vás super tip na zimné večery. Mali by ste ho prevetrať na pyžamovej party s kamoškami.

Celý článek...
 

Napsali jste nám...

Lull_blog_napísali ste nám

 

Milé Lullinky,

 

Veľmi si vážime spätnú väzbu od vás a musíme povedať, že vo veľkej miere nám píšete pozitívne ohlasy a chvály na naše mäkučké vecičky. Za to by sme vám chceli nesmierne poďakovať. Vážime si vašu priazeň a veríme, že vás nesklameme ani v budúcnosti a ostanete nám verné.

 

Takto ku koncu roka sme sa rozhodli dať dokopy pár vašich krásnych mailov a vznikol z toho náš nový článok na blog. Ak ste nám písali, možno sa tu nájdete ;)

Celý článek...
 

Na Vánoce zpomalte a užívejte si čas s rodinou

Lull_blog_Na Vianoce spomaľte a užívajte si čas s rodinou

 

Tak ako Lullinky, vianočné menu navarené, koláče napečené, stoly prestreté? Veríme že áno a už si len užívate čas, strávený s rodinou pri klasických vianočných filmoch alebo spoločenských hrách.

Veď o tom majú nakoniec byť Vianoce. Bez Mrázika a Troch orieškov si už vianočný večer ani nevieme predstaviť.

Celý článek...
 

Tipy na stylové vánoční dárky od Lull

Lull_blog_Tipy na štýlové vianočné darčeky

 

 

Ak si lámete hlavu s tým, čo darovať sestre, priateľke alebo inej Lullinke na Vianoce, máme pre vás niekoľko tipov na najštýlovejšie darčeky! U nás nájdete mäkučké, teplé a obľúbené kúsky oblečenia, s ktorými rozhodne nespravíte krok vedľa!  

 

Naša jesenná a zimná kolekcia je plná štýlových a teplých kúskov na každý deň, ktoré pod stromčekom určite potešia.

Celý článek...
 

Posílání balíků do Vánoc

 

Milí zákazníci, 

 

pokud si i vy necháváte shánění vánočních dárků téměř na poslední chvíli, máme pro Vás dobré zprávy! 

 

Poslední balíčky budeme na adresy do České republiky posílat 21.12.2016 a na Slovensko rozešleme Lull dárky i 22.12.2016. Pod stromečkem tedy budou včas!

 

Potěšte sebe nebo své milované kamarádky, přítelkyně, sestry, dcery, maminky a všechny skvělé Lullinky našimi pohodlnými měkoučkými věcičkami. Příjemné nakupování :)

 

 

 

 

Foto zdroj: Instagram

Celý článek...
 

MĚSTSKÝ TRH 2016 (ZIMNÍ VERZE)

urban market 2016 lull

 

Lull Loungewear sa už budúci víkend (9.12.-11.12.) zúčastní akcie URBAN MARKET (WINTER EDITION).

Tešíme sa, že sa zúčastníme tejto skvelej akcie, ktorá prezentuje módnu a dizajnérsku tvorbu a podporuje kreatívnu komunitu na Slovensku. Na Urban Markete si budete môcť pozrieť, vyskúšať a zakúpiť oblečenie a doplnky z našej najnovšej kolekcie.

 

 

Zdroj: Facebook URBAN MARKET (WINTER EDITION)

Celý článek...
 

V chladném počasí potřebuje kabát i vaše kůže

lull_blog_tričko

 

Na jeseň a v zime je naša pokožka vystavovaná nepriazni počasia, najmä vetru, dažďu a snehu. Doma naopak čelí teplu v prekúrených miestnostiach. Takéto náhle striedanie teplôt môže spôsobiť problémy, badateľné najmä začervenaním pleti, vysušovaním, svrbením pokožky a inými prejavmi.

 

V dnešnom článku vám poradíme ako sa chrániť, aby sme nemali celú zimu popraskané pery, vyštípané líca od mrazu a vysušenú pokožku na rukách.

Celý článek...
 

Tipy na víkendové aktivity doma

lull_kardigan

Milé Lullinky, v dnešnom článku vám dáme zopár tipov, ako si môžete užívať domácu pohodu.

 

Poznáte to, v dnešnom uponáhľanom svete je ťažké, nájsť si čas len na seba. Do roboty, z roboty, nakúpiť a spať. Celý týždeň rovnaký kolobeh. Navyše na jeseň bojujeme so zlou náladou a depresiou, pretože dni sa skracujú a slniečko veľmi často nevidno.

Najmä my ženy máme veľa povinností aj v domácnosti, preto sme cez víkend rady, keď stihneme upratať byt, oprať, navariť a podobne. Na konci dňa, či víkendu sme také unavené, že si ten krásne uprataný byt ani nestihneme užiť.

Nesmieme však zabúdať aj na seba! Je veľmi dôležité nájsť si dostatok času na relax a príjemne stráviť deň možno sama s dobrou knihou alebo v partii verných kamarátok. Prinášame Vám pár tipov na pohodové víkendové aktivity na doma či už o samote, s kamoškami alebo rodinou.

Celý článek...
 

Jak správně vybrat velikost

lull_teplaky

 

V kamenej predajni si môžete oblečenie vyskúšať. Avšak v e-shope táto možnosť chýba, preto aby ste sa trafili do správnej veľkosti, musíte dokonale poznať svoju postavu.

 

V dnešnom článku vám poradíme, ako správne vybrať veľkosť našich Lull vecičiek. Aby ste správne zvolili veľkosť oblečenia Lull, prinášame Vám praktický návod ako zistiť svoju správnu veľkosť.

 

 

 

Celý článek...
 

VIDEO: zákulisí focení kolekce podzim/zima 2016

Milé Lullinky, pozrite si VIDEO z úžasného fotenia novej kolekcie Jeseň / Zima 2016! 

 

 

Modelka: Bakošová si rok bez Lull už ani neumí představit

blog_lull_mikiny

 

Barbora Bakošová (20) sa venuje modelingu už šiesty rok a z toho už tri roky spolupracuje s našou značkou, Lull Loungewear.

 

Momentálne študuje divadelný manažment na Vysokej škole múzických umení. Do povedomia sa dostala najmä pôsobením v súťaži Miss Slovensko, kde sa v roku 2015 umiestnila na druhom mieste ako prvá vicemiss. Jej tvár Vám môže byť známa aj z lifestylového portálu Refresher, kde pracuje ako moderátorka už druhý rok.

Celý článek...
 

Pohodlná tepláková móda na každý den, i do práce

lull_teplaky

 

 

Kedysi boli tepláky akýmsi symbolom „lenivého dňa“, dňa kedy sa vám nechcelo vychádzať von a strávili ste celý deň na gauči pred telkou, alebo čítaním obľúbených kníh či časopisov.

Naozaj, kedysi  sa tepláky a tepláková móda nosili len na doma, prípadne na šport či do posilňovne. To už ale dávno neplatí. S teplákmi sa stretneme bežne na ulici, v obchodoch, ale aj na párty a spoločenských akciách.

 

V tomto článku vám poradíme, ako teplákovú módu vhodne skombinovať, aby bola nositeľná aj na voľný čas, na cestovanie, aj do práce.

 

 

 

  

 

Celý článek...
 

Fashion LIVE! – móda žije v tomto roce

lull_fashion live

 

 

My v Lull pochopiteľne podporujeme slovenskú módu a fandíme aj všetkým poctivým slovenským módnym návrhárom! Preto by sme Vás chceli pozvať na podujatie Fashion LIVE!, kde to bude slovenskou módou len tak sršať!

 

Tento rok sa už po štvrtýkrát bude konať módna show s názvom Fashion LIVE! Predstavia sa tu tí najlepší módni návrhári zo Slovenska a priestor dostane aj zahraničná móda. Všetko sa to odštartuje už v stredu 19. októbra v priestoroch Starej Tržnice v Bratislave.

 

 

 

 

 

Zdroj: Facebook Fashion LIVE - Slovak Fashion Week Initiative

Celý článek...
 

Jak se chovat ekologicky v módě

Milé Lullinky,

jak již dobře víte, my v Lull jsme zastánci ekologické módy, tedy ECO-LOGIC fashion. Co to to ECO-LOGIC vlastně je a jak se k nám přidat si nyní přečtete v článku na našem blogu, který jsme tvořili jen a jen pro Vás. Udělejte si pohodlí, přejeme Vám příjemné sobotní čteníčko!

Celý článek...
 

Módní tipy pro sezónu Podzim/Zima 2016

 

 

Mnohí z nás si to ešte nechcú priznať, ale leto sa pomaly schyľuje ku koncu. Snažíme sa ešte užívať si slnečné lúče, obliekať si sukne, šaty, kraťasy, skrátka snažíme sa predĺžiť si leto.

Rána sú však čoraz chladnejšie a dátum v kalendári neúprosný. Netreba však zúfať, čaká nás jeseň, ktorá bude žiariť farbami a zahrejú nás teplé, štýlové kúsky a materiály. Poďme si predstaviť základné trendy a tipy pre obdobie jeseň / zima 2016. 

 

 

 

 

Celý článek...
 

Hryzavá vlna se dnes nenosí

Ahoj Lullinky,

je tady sobota a s ní i další Sobotní čteníčko. V dnešní tématu jsme se rozhodli věnovat vlně, proč nás vlna "kouše" a zda se dá takovému kousání vyhnout. Věříme, že se vám článek bude líbit!


Kousavá vlna? Ta se již dnes nenosí!


Jak jsme se již zmínili výše, dnes se trošku povenujeme vlně. Rádi bychom vám předali několik vzácných tipů a triků jak nemít nepříjemný pocit při nošení vlněných věcí a zároveň vám vysvětlit, co je příčinou těchto pocitů a proč se občas nevyhnete tomu, že Vás bude oblíbené oblečení škrábat nebo píchat.

Celý článek...
 

Předprodej nové kolekce podzim/zima 2016!

31.8.2016

Předprodej nové kolekce právě začal! 

Všechny věcičky jsou během předprodeje levnější o 5%, než během hlavní sezóny. To však neplatí pro členky našeho klubu, které nakupují s extra slevou 7% i během předprodeje. Znamená to, že dohromady je sleva 12%! Předprodejní sleva platí od 31. srpna do 12. září, kdy předprodej končí(Předprodej jsme prodloužili do 18.9.!).  Pro ​​více info o LullCllubu, klikni sem.

Děkujeme!

 

Žmolkování jako znak kvalitního oblečení?

Milé Lullinky,

dnes jsme si pro vás připravili přímo nesmrtelnou téma - žmolky. Vždyť kdo by se už se žmolky nesetkal?
Proč se oblečení žmolkuje a jak si se žmolkováním poradit si přečtěte zde:


Znamená žmolkování kvalitní oblečení?


Každá žena se už určitě setkala s noční můrou nazývanou žmolkování. Jaký je však pravý důvod, proč se některé oblečení žmolkuje a jiné zase ne? Stokrát položená otázka a odpověď stále nevíte? My jsme pro vás zjišťovali, proč je to tak. Čtěte dál!

Žmolky vznikají třením. Při běžně nošenom oblečení se zvyknou vlákna uvolnit a jejich konečky se navzájem zauzlí. Na povrchu látky vznikne klubko, které je pevně zachyceno v textilii.

 

Celý článek...
 

Lull znamená klid, pohoda, odpočinek, a to je i čas, který je nejvhodnější pro oblečení Lull

Milé Lullinky,

jako vždy, ani dnes jsme na vás nezapomněli a připravili jsme si pro vás další Sobotní čteníčko. Přečtěte si na našem blogu velmi zajímavý rozhovor s designérkou značky Lull, Zuzanou.


Lull - to je klid, odpočinek, i volný čas, na který se oblečení Lull nejvíce hodí


V článku, který jsme si pro vás dnes připravili vám představíme designérku a zakladatelku značky Lull, Zuzanu Bačkádyovú, která nám velmi ráda a ochotně poskytla rozhovor o všem, co zajímá vás i nás.

Jednatřicetiletá Zuzana Bačkádyová se narodila v Topolčanech, ale momentálně žije se svou krásnou rodinkou ve vesničce u Senici. Má vystudovanou Ekonomickou univerzitu v Bratislavě a momentálně je to už šestý rok, který se věnuje se svým partnerem značce Lull.

 

Celý článek...
 

„Fast fashion“ vs. „slow fashion“

Milé Lullinky,

rubrika Sobotní čteníčko na vás už netrpělivě čeká. Co nového se na našem blogu dozvíte?


Určitě jste už někde zachytili slovní spojení "slow fashion". Nebo se mýlíme? Ať je vaše odpověď jakákoliv, my vás teď tímto fenoménem doby provedeme v našem čerstvém článku. Podotýkáme, že naše značka nesmí v ničem zaostávat a se slow fashion se Lull všemožně kamarádi.

Pohodlně se usaďte, vezměte si do ruky šálek kávy nebo čaje a přejeme vám příjemné čtení!

Celý článek...
 

Kredit 200Kč od Lull pouze pro členky klubu!

07.06.2016

Jako členka našeho klubu si zasloužíš speciální zacházení. Proto jsme přišli s nápadem, darovat Ti 200Kč kredit na nákup v našem e-shopu do konce června. Minimální hodnotu objednávky jsme nestanovili, jedinou podmínkou je nákup alespoň dvou věcí.  

Stačí, když vložíš kód cllub516CZ  do pole v nákupním košíku  a výše zmíněná částka bude odečtena z Tvé objednávky. Jelikož podobnou nabídku děláme poprvé, dovolili jsme si ji omezit na červen a do vyprodání zásob k tomu určených. Slevu lze kombinovat pouze s Lullcllub slevou.

Doufáme, že jsme Tě potěšili a toto léto vyzkoušíš i některý z našich letních kousků ... :-)

Lull

*NABÍDKA JIŽ BYLA UKONČENA !!! (29/6/2016) 

 

Šátek jako dárek od Lull !

9.5.2016

Od pondělí 9.5.2016 platí naše měkoučká nabídka  pro všechny objednávky nad 1700Kč . Máš možnost vybrat si šátek podle Tvého výběru , jako dárek od nás :-) Tvůj výběr nám prosím napiš do poznámky v pokladně objednávky! Doufáme, že jsme Tě potěšili. Nabídka platí do 5.6.2016. Děkujeme !!!

 

Předprodej nové kolekce Jaro/Léto 2016

29.3.2016

PŘEDPRODEJ BYL UKONČEN 11.4 .. Děkujeme za úžasnou podporu a Tvůj zájem !!!

S radostí oznamujeme, že se předprodej nové kolekce právě začal! Všechny věcičky jsou během předprodeje levnější o 5% jako během hlavní sezóny. To však neplatí pro členky našeho klubu, které nakupují s extra slevou 7% i během předprodeje. Předprodejní sleva platí od 29. března do 7. dubna, kdy předprodej končí.(Předprodej byl prodloužen do 11. dubna do půlnoci.) Naše věrné zákaznice si jistě všimly, že se předprodejní sleva snížila z 10 na 5%. Důvodem tohoto snížení je hlavně možnost udržet ceny na relativně přijatelné úrovni při zachování kvality zpracování a použití kvalitnějších látek každou sezónu. Doufáme, že nás chápeš a pokud ještě nejsi členkou našeho klubu, prosím, zveme Tě ... Pro ​​více info o LullClubu klikni sem.
Děkujeme!

Lull

 

Rozloučení se sezónou Podzim / Zima 2015 - dárek nad 1400Kč!

16.3.2016

Věcičky z minulé sezóny jsou již všechny skoro pryč ... Na skladě nám zůstalo, jen pár kusů a ať se to vše mine ještě rychleji, připravili jsme pro Tebe malou odmenu- všechny objednávky nad 1400Kč od nás dostanou čepici dle vlastního výběru, jako dárek . Stačí nám to vzpomenout do poznámky v pokladně objednávky. Nabídka platí do vyprodání zásob, což bude velmi brzy :-) Děkujeme!

Lull

* Nabídka byla ukončena příchodem nové kolekce, děkujeme za zájem, čepice jsou skoro všechny pryč!

 

Speciální nabídka, pouze pro členky Lull Clubu :-)

26.2.2016

Rozhodli jsme se, že Tě, jako členku klubu, budeme odměňovat častěji a hlavně exkluzivně.
Tedy pokud se Ti od 24/2 do 7/3 podaří u nás utratit více než 2100Kč, pošleme Ti emailem dárkovou poukázku v hodnotě 400Kč . Pokud jěšte nejsi v klubu, klikni zde.
Pár poznámek k nabídce:

-darčeková poukázka je platná až do 31.8.2016 

-môžeš ji někomu věnovat, jako dárek. Pokud si přeješ, můžeme ji poslat za Tebe s milým věnováním :-)

-Tvoja sleva 7% platí i při využití této nabídky

-poukážky budeme posílat jednou denně všem objednávkám, které se kvalifikují. Takže nemusíš udělat nic jiného kromě poslání objednávky, poukázku Ti pošleme my, automaticky

Věcičky z kolekce Podzim / Zima 2015 se pomalu, ale jistě ubývají. Věříme, že jsme Tě touto nabídkou, troška potěšili a podaří se Ti ji využít.

Děkujeme velmi pěkně za Tvou podporu!
Lull

 

Dárek pro objednávky nad 1800Kč!

3.2.2016

Od středy 3.2.2016 platí naše měkoučká nabídka pro všechny objednávky nad 65EUR. Máš možnost vybrat si čepici nebo podkolenky, jako dárek od nás :-)  Tvůj výběr nám prosím napiš do poznámky v pokladně objednávky!  Doufáme, že jsme Tě potěšili. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Děkujeme !!! (Nabídka skončila 23.2.)

 

Odeslaní po Vánocích

22.12.2015

Jen krátká informace ohledně odesílání balíků v povánočním čase. První balíčky po Vánocích posíláme v prvním lednovém týdnu, po 5.1.2016. Do té doby bude naše dílna zavřená, objednávky veciček, co máme skladem stále přijímáme.

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok z Lull přejeme :-) Děkujeme!

Lull

 

Dodání do Vánoc

21.12.2015

Veselé Vánoce z Lull přejeme! Dnes (21.12.) posíláme poslední balíky do Čech. Objednávky, které budou přijaty od dnes, budeme kontaktovat. Je velmi pravděpodobné, že pokud sis věcičky objednala po 20.12., přijdou k Tobě až po Novém roce. Už je opravdu pozdě a my budeme rádi, pokud se nám podaří odeslat vše, tak jak jsme slíbili. Doufám, že to chápeš! Děkujeme za Tvůj zájem o naši tvorbu a přejeme ještě jednou příjemné svátky :-)

Lull

 

Poslední balíky jdou 22.12. (úterý)!

17.12.2015

Poslední balíky posíláme v pondelí  22.12. kolem 16.00 z naší dílny - kurýrem. Takže směle nakupuj, Tvůj balíček by se k Tobě měl dostat. Pokud se to pro něco změní, budeme Tě kontaktovat! 

Lull

 

Prodej spuštěn a info o dostupnosti věciček

11.11.2015

Milé Lullinky, prodej na naší stránce jsme po krátké odmlce spustili znovu! Děkujeme za Tvou trpělivost, naše dílna to potřebovala, abychom se alespoň trochu vzpamatovali a připravili na Vánoce. Dokud přijde Ježíšek prodej neplánujeme zastavit, pokud by to však bylo nutné, stanovíme denní limit na objednávky. Ovšem, bychom Tě o tomto kroku předem informovali.  Pokud Tě zajímá dostupnost některých věciček, momentálně jsou dočasně vyprodáno jen kardigan Dustie, župan Terrance a legíny Stormed. Tyto produkty by se měli vrátit do prodeje kolem 23. listopadu. Ostatní věci, které jsme měli předtím v nabídce se již nevrátí. Také už neplánujeme dokupovat látky, z časových důvodů, takže pokud se něco vyprodá, už se to nevrátí a bude to označeno, jak "Vyprodáno". Děkujeme velmi pěkně za pochopení, museli jsme sáhnout po těchto krocích, ať si udržíme kvalitu a servis, který Ti s našimi věcičkami nabízíme. Děkujeme! :-)

Lull

 

Dočasně pozastaven prodej na stránce

04.11.2015

Milá Lullinka, promiň, ale byli jsme nuceni dočasně pozastavit prodej na našem webu, předběžně do pondělí 9. listopadu (prodlouženo do středy 11.11 .. Ve středu na oběd jsme SP AT, definitivně!). Omlouváme se, ale opět jste nás překvapili vašim enormním zájmem a naše dílnička "mírně" nestíhá. Pokud chceme vybavit všechny objednávky a ještě trošku doplnit sklad před Vánocemi, museli jsme sáhnout po tomto kroku, který se ani nám nelíbí. Děkujeme za Tvé pochopení a trpělivost. Pozitivem je, že když opět spustíme prodej, budeme mít zpět všechny produkty ... včetně vest a kardigánu Rollneck :-)

Přestávka

 

Čepice nebo podkolenky pro všechny objednávky nad 1800Kč

20.10.2015

Od úterý 20.10. jsme spustili milou nabídku pro všechny objednávky nad 1800Kč. Máš možnost vybrat si čepici nebo podkolenky podle Tvého gusta, jako dárek od nás :-)  Tvůj výběr nám prosím napiš do poznámky v pokladně objednávky! Doufáme, že jsme Tě potěšili. Děkujeme !!! 

(Nabídka skončila 02.11.2015)

Lull

lull-kardigany-cepice

 

Pozastavení prodeje do půlnoci 23.09.

19.9.2015

Upřímně se omlouváme, pokud jsme Ti tímto naším krokem způsobili problémy! Bohužel jsme však nuceni pozastavit prodej na naší stránce do čtvrtka 24.09. resp. do půlnoci ve středu 23.09 .. Náš letošní předprodej překonal všechna očekávání a naše malá dílnička nestíhá šít a posílat objednávky tak, jak je našim standardem. Naše tety švadleny nejsou stroje a my je nechceme ztratit. Nárůst proběhl velmi rychle, takže jsme ještě nestihli zaměstnat a vyučit nové zaměstnankyně. Již na tom pracujeme a věříme, že nás chápeš ... Pokud bys to však nemohla vydržet :-), dej nám, prosím vědět na info@lull.sk. Děkujeme za pochopení! Lull

 

 

Předprodej kolekce podzim/zima 2015

14.9.2015

Doplňující info k  předprodeji:

Momentálně probíhá předprodej naší nové kolekce, který končí 15.9.2015 o půlnoci.
Váš zájem o naše věcičky během letošního předprodeje předčil všechna naše očekávání, což nás velmi těší! Zároveň však naše malá dílna nestíhá všechno ušít, tak rychle, jak bylo u nás zvykem. Žádáme Tě proto o pochopení, pokud Tvůj balíček bude trošku opozdí. S největší pravděpodobností bude odeslán v týdnu od 21.9.2015 do 25.9.2015.

Budeme se snažit ze všech sil, ale raději Tě předem informujeme :-) O odeslání balíčku Tě budeme informovat e-mailem a SMS. Dej nam prosím, vědět, pokud potřebuješ vědět víc na info@lull.cz

04.09.2015

Momentálně probíhá předprodej naší nové kolekce, který končí 15.9.2015 o půlnoci. První objednávky budeme odesílat 16.9.2015. Objednávky se budeme snažit odesílat časově v takovém pořadí, jak přijdou na náš web. Během těchto dvou týdnů však očekáváme zvýšený zájem o naše věcičky, tak se dopředu omlouváme, pokud Tvůj balíček bude trošku opozdí. Nejpozději bude odeslán v týdnu od 21.9.2015 do 25.9.2015. Budeme se snažit ze všech sil, ale raději Tě předem informujeme :-) Dej nam prosím, vědět, pokud potřebuješ vědět víc na info@lull.cz

 

Pár vět ku kolekci podzim/zima 2015

3.09.2015

Nové věcičky z dílny Lull na sezonu Podzim / Zima 2015 jsou venku! V této kolekci jsme si na látkách dali extra záležet, aby byly nejen měkoučké, ale hlavně kvalitní.

Přinášíme Ti hodně praktických kousků z těch nejlepších materiálů ... S přicházejícím podzimním obdobím všichni začínáme opět trávit více času v našich útulných domovech. Na doma jsme pro Tebe připravili sérii huňatých županů, funky pyžamové kalhoty, pohodlné legínky a trička, se kterými si snadno dotvořit svůj lullinkovský setík.
Tentokrát jsme se zaměřili více i na věci na ven. V nabídce najdeš kromě praktických tepláků a teploučkých legín i dlouhé podšité mikiny. S těmito kousky již více nemusíš přemýšlet, co na sebe. Měkoučká věcičky se jednoduše kombinují a vytvoří Ti dokonalý outfit na každý den.
Nesmíme opomenout i kategorii kardiganů, které jste si tak velmi oblíbili. Více designů, více střihů, více různých materiálů. Už netřeba nic víc říkat, už je to na Tobě, který kousek si vybereš.

 

 

Šátek jako hezký dárek od Lull!

6.7.2015

Opravdu jen krátká zpráva pro ty, které chtějí vědět něco víc o naší nabídce pro objednávky nad 1400Kč. Můžeš si vybrat šátek dle Tvého výběru, stačí nám vzpomenout jakou si přeješ, v poznámce při objednávce v pokladně. Pokud se Ti to nepodaří budeme Tě kontaktovat :-) Nabídka platí do 3.8.2015. Lull

 

Intro do výroby II. (Výběr látek)

14.6.2015

Sice jsme v našem prvním díly Intra do výroby psali, že se budeme věnovat výrobě kardiganů, rozhodli jsme se však jinak, doufáme, že to bude v konečném důsledku logičtější ... Celá naše tvorba pro danou kolekci začíná výběrem látek. A pak se děje všechno ostatní, ale o tom až příště ... Ať se líbí, přejeme Ti příjemné čtení ... Vše začíná výběrem látek ... Výběr látek má také svoji posloupnost, dokud se dostaneme ke konečnému výběru a objednávce. Nejnovější trendy a novou nabídku top evropských výrobců máme možnost vidět na různých veletrzích, my už pravidelně navštěvujeme jeden z nejprestižnějších, a to Premiére Vision, který se koná pravidelně 2x ročně v 5 světových metropolích. Nám nejbližší je Premiére Vision v Paříži. Nabídka je opravdu rozmanitá a každý, kdo pracuje v oblasti módy jistě najde to, co hledal. Najdete zde úplně všechno. Od výrobců přízí, látek, šicích strojů, až po výrobců doplňkových materiálů jako jsou etikety, knoflíky, zipy apod.
 

 


 

Návštěvu takového eventu doporučuji každému, kdo pracuje v módě. Pokud se chceme vymlouvat, že na Slovensku nejsou možnosti, po návštěvě tohoto eventu zapomenete na všechny omezení a vaší kreativitě se otevřou dveře nekonečných možností. Já sama jsem se tam cítila jako Alenka v říši divů. Když po zkušenostech se slovneskými výrobci, kteří po většině mají velmi omezené výrobní možnosti se ocitnete na takovém místě, máte pocit, že konečně jste tam kde jste už od začátku chtěli být.


 

Pokud si myslíte, že musíte vyrábět tisíce výrobků, abyste si mohli něco dovolit, není to tak. Takový byl i můj předsudek předtím, než jsem takový veletrh navštívila. Myslela jsem si, že minimální množství na odběr se budou pohybovat v tisících kusech. Pravda je však taková, že tyto firmy se také musí velmi snažit, pokud si chtějí udržet své místo na trhu, a že také potřebují hodně malých odběratelů jako jsme my, aby přežili v dnešním světě módních řetězců a levných dovozů z Asie.

Pro nás na tomto veletrhu byla nejpodstatnější sekce úpletů, kterou když jsme chtěli celou projít, trvalo nám to celý jeden den a půl. Většina vystavujících výrobců je z Evropy, ale najdou se tam i mimoevropští jako např. japonci, jejichž stánky jsem záměrně nenavštívila, neboť jejich nabídka byla pro nás jednoznačně nejzajímavější, ale zároveň i nejméně dostupná. Jakož iv jiných oblastech iv textilním průmyslu jsou velmi inovativní a nejvíce se odlišovaly od ostatních.


 

Jak se navazuje spolupráce s výrobci? 
Každý výrobce vystavuje ve svém stánku nabídku na další sezónu. Například teď v únoru se vystavovali látky na sezonu Jaro / Léto 2016. V každém stánku si postupně vybíráme vystavené látky na ramínkách, o které bychom potencionálně měli zájem. Sepíšeme objednávku tzv. "Hangers", které nám výrobce zašle na naši adresu zdarma spolu s cenovými podmínkami a podmínkami výroby. Poté jak se vrátíte z veletrhu se můžete těšit, že vám začnou chodit všechny vybrané "hangers" spolu s ceníkem. Když si postupně shromáždíte všechny vzorky začíná další selekce. Tady už musíme myslet i na to, co z dané látky chceme vyrobit, zda nám zapadá do celé kolekce, zda se hodí s ostatními, zda je dostatečně měkoučká a neméně důležitý je i ekonomický aspekt, tedy zda si ji cenově a množstevně víme dovolit.

Když už máme jako tak jasno, co z čeho by se dalo udělat, ještě předtím než napíšeme výrobci s požadavkem o "sample" tj vzorek 1-5 metrů, si ze vzorku odstřihneme kousek a dáme si ho vyprat dle instrukcí. Pokud látka projde tímto prvním testem, tedy látka se nějak výrazně nesrazí a nežmolkuje, a zachová si svůj původní vzhled, požádáme výrobce o "sample" na vyzkoušení si materiálu.

Za takovou vzorek se již ve většině přípradě platí. Když nám výrobce zašle materiál, začíná skutečné testování materiálu, zda je vhodný pro daný typ produktů, jak se chová při nošení, což dělá při opakovaném praní, zda je příjemný na nošení a pod. Z našich zkušeností je toto velmi důležitá součást při výběru materiálů, nakolik nás může mnoho věcí překvapit, pokud si je řádně odzkoušeno.
Z vlastním zkušeností, ale ani toto někdy nestačí, aby nás některý materiál nemohl překvapit. Jelikož jedna věc je vyzkoušení vzorku, a druhá je pro nás vyrobena metráž, která se může někdy svými vlastnostmi lišit. Čili Další fáze testování probíhá již na výrobcích z pro nás vyrobeného materiálu. Tento poznatek jsme také nabyli až praxí, kdy se nám stalo, že látka byla ve své finální podobě v podstatě ok, až na to, že velmi pouštěla ​​z vnitřní strany "chlupy". Toto chlpenie po pár otěže sice přestalo, ale potřebovali jste dávku trpělivosti, dokud jste se toho zbavili. Asi by nám o tom naše Lullinky věděli vyprávět.

U nás v Lull, si vždy když něco nejde podle našich představ řekneme, že všechno zlé je pro něco dobré. Učíme se na vlastních chybách a všechny zákaznice, kterým tento problém překážel natolik, že chtěli věcičky vrátit dostali od nás ten nejvstřícnější servis, abychom tento problém dokázali vyřešit k jejich spokojenosti, jelikož si velmi vážíme, že se k nám vracejí. 
A co dodat na závěr? Že už teď se velmi velmi těšíme na novou kolekci. Prvotní výběr látek máme za sebou a už teď můžeme říci, že máte se na co těšit, prvotřídní kvalita od top evropských výrobců, zpracovány pomocí nejnovějších technologií, takové měkoučké a jemňoučké, jaké jsme ještě neměli.

 

Celý článek...
 

Urban Market Bratislava Jaro 2015

6.03.2015

Květen jsme ukončili na Urban marketu v Bratislavě v zajímavých prostorách na Laurinská. Opět jedna vydařená akce, která nemá na Slovensku obdoby. Jasné, vždy se najdou důvody pro a proti, protože pár návštěvníků by rádo vidělo Urban zpět ve Staré tržnici ... My se však nestěžujeme, máme rádi změnu, a těšíme se již na další Urban leckde se bude konat. Z věciček nám zmizely všechny limitované marketové edice, lehké viskózové trička, letní šaty a samozřejmě kraťásky .... Příště dojde i Ty ... pokud jsi byla, tak nám dej vědět, jak se Ti líbilo. Děkujeme!

   

 

 

LeMarket Praha Jaro 2015

22.5.2015

Květen jsme v Lull měli vcelku bláznivý, asi i proto, že jsme se zúčastnili dvou marketech. Ten první byl náš velmi oblíbený - LeMarket v Praze. Oblíbený z několika důvodů, ale asi nejvíc proto, že je to velmi dobře organizačně zvládnutý "happening". Super místo, zákazníci doslova z celého světa a skvělá atmosféra. Speciální limitované edice, ale ostatní věcičky, jako tepláky, dlouhé mikiny, zda kardigany měli u vás velký úspěch, připojujeme i pár fotek ... Děkujeme!

 

 

 

Backstage video Spring/Summer 2015

20.5.2015

Prohlédni si jak to vypadalo na našem posledním focení!

Děkujeme tímto všem zúčastněným, hlavně skvělému fotografovi Jakub Čajko za nádherné fotky a i za toto videjko.
Neméně důležité byly i naše modelky: Kristína Gašparíková, Dominika Zelenikovo, Lucia Gulišová, Nika Sigl
O vizáž se postarala: Hanka Lednárová

Děkujeme ještě jednou !!

 

 

Intro do výroby I.

19.5.2015

Častokrát nám píšete a ptáte se, kde se naše měkoučké věcičky vyrábějí ...? Odpověď je krásná a jednoduchá- na Slovensku,  a nikdy ne v Asii! 

Krásná proto, že jsme rádi, že přispíváme k oživení odvětví, které již bylo odsouzeno k zániku ... Jsme rádi, že i díky Tvé podpoře můžeme legálně zaměstnávat a férově platit naše super baby - šičky a naši paní mistrovy Zdeňku. A že můžeme tvořit měkoučké věci pro Tebe od rána do večera ...

Jak přesně se však naše věci vyrábějí? Právě zde na tomto místě, na blogu, Ti budeme přinášet malé reporty z naší malé dílny. Půjdeme pěkně postupně od návrhu, příchodu laťky, přes stříhání, šití až balení. Tímto způsobem budeš mít unikátní možnost nakouknout jako pracujeme a jak se Tvoje věcičky dělají ... :) Pokud by byl nějaký konkrétní produkt, který chceš vidět, jak se pro Tebe vyrábí - napiš nám na info@lull.cz 

Náš první díl bude o kardiganů ... Tak nás sleduj a posílej Tvůj feedback !!! Děkujeme!

  

  

 

 

Prague Fashion Market Jaro 2015

24.4-25.4.2015

Poslední dubnový víkend tohoto roku jsme se zúčastnili již tradičním Prague Fashion Market, který se tentokrát konal v Pražské tržnici v Holešovicích. 

Pohodovou atmosféru marketu, doplňovaly zajímavé kulinářské výtvory v sekci Local food market, a Praha opět potrvdila, že má pro alternativu, nejen v oblečení, velké pochopení. Přesné datum dalšího Prague Fashion marketu ještě není znám, ale určitě Vás o tom budeme informovat na našem Facebooku, abyste si opět mohli vyzkoušet a pohodlně nakoupit naše měkoučké věcičky. Největší zájem byl o kardigany, ale ani trička, kraťásky, zda šátky neušly vašemu velkému zájmu ... Za podporu děkujeme velmi pěkně! Vážíme si ji, a vážíme si to, že můžeme tvořit a dělat věci, co nás baví pro Tebe. Proto jsme se rozhodli, že na markety budeme nosit speciální edice, které se nebude dát dostat nikde jinde ... Tak se tedy těšíme na Tvou návštěvu ... :)

Už 29 a 30.5 budeme opět v Praze na Lemarkete http://www.lemarket.cz/ ... 

      

 

Podkolenky jako dárek

30.11.2014

Vánoce jsou již za dveřmi a všichni si tak trochu lámeme hlavu nad tím, čím našich nejbližších obdarovat ... Na Lull.cz by to nemělo být až tak těžké, a jako malou odměnu za námahu pro Tebe jsme Ti připravili malý dárek. A to libovolný pár podkolenek ke každé objednávce, jejíž hodnota bude větší než 75 eur. Vybranou barvu nám prosím napiš do poznámky v objednávce, nebo Tě ohledně toho budeme kontaktovat my :)

Tato nabídka platí do 23.12.2014!

 

Zákulisí video AW 2014

09.11.2014

Nabízíme exkluzivní pohled do zákulisí focení naší kolekce Podzim / Zima 2014.Týmto všem zúčasteným děkujeme za skvěle odvedenou práci a super atmosféru. 

 

 

Předprodej AW 2014

04.9.2014

Tak a je to tady! Nová kolekce Podzim / Zima 2014 tradičně přichází s možností nákupu s 10% slevou na hodnotu celé objednávky. Tato nabídka platí do příštího týdne do pátku, čili 12.09.2014. Pro uplatnění slevy stačí při vyplňování objednávky zadat do kolonky slevový kupón kód: WELCOMETOAW14. Tak Ti bude automaticky uplatněna sleva 10% na celou hodnotu objednávku. Objednané zboží z nové kolekce budeme najednou odesílat následující týden v pondělí, čili 15.9.2014. Pozor změna !!! Jelikož jsme si neuvědomili, že 15.9. je svátek, věcičky odesíláme hned druhý den, v úterý 16.9.2014 ...:-) V případě nějakých dotazů nás neváhej kontaktovat, ať už přes náš kontaktní formulář nebo na náš klasický email: info@lull.sk.
zuz & Edo

 

Udelej si skvělý set!

11.06.2014

Pro všechny z vás, které si neumí vybrat a zůstat pouze u jedné naší měkoučké věcičce, jsme připravili příjemný červnový bonus v podobě 20% slevy z celého Tvého nákupu, při nákupu tří a více věcí. Ideální pro vytvoření lahodného setík :) Stačí když při vyplňování objednávky zadáš slevový kód SkvelySet14 (při zadávání kódu, prosím dávej pozor, ať Ti nezůstane mezera na začátku po zkopirovan) a na Tvůj nákup bude automaticky uplatněna sleva 20%! 

 

AW 2014 Photoshoot

9.1.2014

Krátke video o tom, ako to prebiehalo na našom poslednom fotení... Všetkých zúčastnených týmto pozdravujeme..

 

Šťastný rok od Lull

01.02.2014

Děkujeme ze srdce všem našim příznivcům a zákazníkům za Vaši přízeň a podporu .. S radostí jsme se starali o Vaše pohodlí a pohodlné nákupy
a budeme se těšit na Vás i v Novém roce .. Věříme, že jsme se neviděli naposledy a ještě k nám zavítáte ...

Do měkoučkého vidění, Zuzana & Edo