- Trička

 
 
 

lull loungewear

 
 

Trička

Tričko patří mezi kousky našeho šatníku, které nosíme skoro každý den. Je důležité, abychom měli několik "basic" základních kousků, které vytvoří kvalitní základ každému outfitu. Bílá trička, různých střihů a materiálů je povinna vybava každého šatníku. Milujeme dlouhé rukávy, prodloužené střihy, výstřihy i roláky, oversized či slimfit, to vše z kvalitních materiálů s precizním šitím.

 
 
 
 
Sphinx filter parametrov
Cenová hladina
 
 

- Trička

 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 

Dámské trička jako základ šatníku

Co přichází jako první po ranním probuzení? Přece výběr outfitu na pracovní nebo školní den. Bezradné prohrabávání se ve skříni a vzdychání, že si nemáš co obléci. Prochází tím dennodenně každá Lullinka. Ve Tvém základním šatníku by neměly chybět tyto věci: džíny, legíny, kardigan a dámské tričko. Dámská trička v jednobarevném provedení jsou perfektním základem každého outfitu. Zkombinuješ jich k sukni, kalhotám, ale i k dámskému obleku. Představivosti se meze nekladou. A dámské tričko je toho dokonalým příkladem. Můžeš ho zapravit dovnitř spodního dílu, svázat vpředu na uzel, nebo ho nechat jen tak na vrchu kalhot nebo legín.

Dámské tričko pro každou Lullinku 

Víme, že každá z nás má jiný vkus. Někdy máš náladu na upnutější tričko a někdy zas toužíš po volnosti. Střihy našich dámských triček přizpůsobujeme Tvé náladě. V létě využiješ tílka, které jsou prodyšné a odhalují kousek kůže. Dámské triko v jednoduchém provedení v tmavých barvách a s krátkým rukávem nebudeš chtít vyměnit za nic na světě. V chladnějším počasí Tě zas potěší trička s dlouhým rukávem, které Tě ochrání před dotěrným mrazem. Všechny střihy přizpůsobujeme tak, aby dokonale seděly každému typu postavy.

Veselé dámské trička 

Klasické tmavé barvy, bílé a šedé provedení. Naše dámská trička splní každý Tvůj požadavek. Ale někdy si chceš trošku vyrazit z kopýtka, vykročit ze své komfortní zóny. Tehdy přichází na řadu dámské tričko v bláznivějším provedení. Kontrastní potisky a vzorované látky. Ukaž ostatním svou aktuální náladu. Potisky na dámských tričkách jsou odolné a nemusíš se bát, že se po prvním vyprání vytratí. Stále zkoušíme něco nového, a tak se vždy můžeš těšit na naše kolekce. Najdeš v nich něco zábavné, ale i osvědčené klasiky, které tak zbožňuješ.