Tabulka velikostí

 
 
 

lull loungewear

 
 
 
Home > Tabulka velikostí
  

JAK SI VYBRAT SPRÁVNOU VELIKOST?

 

V kamenné prodejně si můžete oblečení vyzkoušet. Avšak v e-shopu tato možnost chybí, proto abyste trefili do správné velikosti, musíte dokonale znát svou postavu. Abyste správně zvolili velikost oblečení Lull, přinášíme Vám praktický návod jak zjistit svou správnou velikost.

 


 

ZJISTI SVÉ MÍRY
 

Při koupi oblečení přes internet, je velmi důležité, dokonale znát své aktuální míry. Takže pojďme na to, vzít krejčovský metr a měřit :) Abyste dosáhli co nejpřesnější výsledky, doporučujeme zjišťovat míry bez oblečení nebo jen v tenoučkém oblečení.

 

 

 

OBVOD HRUDNÍKU
Obvod hrudníku se měří v nejširší části hrudníku. Krejčovský metr tedy přiložte po obvodu hrudníku přes prsa. Narovnejte se, ale nevypínejte hruď násilím. Stůjte přirozeně.

 

OBVOD PÁSU
Obvod pasu měříme naopak v nejužší části břicha, tzn. nad pupkem a testu pod hrudním košem. Obvod pasu neměřte zcela těsně, spíše tak, abyste mohli klidně nadechnout.

 

OBVOD BOKŮ
Postavte se rovně, nohy co nejvíce spolu, tak, aby se vám chodidla navzájem dotýkaly. Boky měříme v nejširší části beder.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

NAJDI SA VE VELIKOSTNÍ TABULCE
 

My v Lull se snažíme vám proces výběru oblečení co nejvíce zjednodušit.
Proto na naší stránce najdete i velikostní tabulku s rozpětím jednotlivých tělesných partii pro každou z velikostí. Doporučujeme vám, abyste se při výběru velikosti řídili právě touto tabulkou. Míry v tabulce představují míry těla, ne šatů.


 


 


 

DÉLKA PRODUKTŮ
 

U některých produktech na naší stránce, najdete uvedenou i celkovou délku produktu - jako jsou šaty, kalhoty, či kardigany. Abyste věděli správně určit, zda vám daná délka vyhovuje, všimněte si jak se měří celková délka jednotlivých produktů.

 

 

     
Celková délka kalhot, tepláků, zda legín se správně měří od pasu až po spodní lem. Celková délka kardiganů, vest, mikin, zda triček se měří od průkrčníku až po spodní lem. Kapuce se neměří. Celková délka šatů je délka zadního dílu od průkrčníku až po spodní lem.


 

 


 

CO, AK SI I TAK NEVÍM VYBRAT VELIKOST?
 

Pokud si přece jen nevíte rady s výběrem velikosti nebo máte otázku, na kterou jste nenašli odpověď, budeme rádi pokud nám napíšete nebo nám zavoláte na naši zákaznickou linku.


 

info@lull.cz
 
+421 919 316 160
 
PO-PI: 09:00 - 17.00 hod