Doprava a platba

 
 
 

lull loungewear

 
 
 
Home > Doprava a platba
 

Doprava a platba

Naše měkoučké věcičky zasíláme na kterékoliv místo v Česku a do všech zemí EU, či zbytku světa. Zboží odesíláme do 6* pracovních dnů po dokončení objednávky prostřednictvím kurýrní společnosti PPL nebo prostřednictvím České Pošty. Prostřednictvím České Pošty zasíláme zboží z Hodonína každou středu. O doručení zboží přes PPL budeš informována prostřednictvím SMS a e-mailu. Pokud se Ti objednávku nepodaří převzít, máš možnost vybrat si jiné typy doručení. Opět od PPL dostaneš e-mail nebo SMS s odkazem, který Tě přímo dovede k těmto možnostem.

Balíky odesíláme do 6* pracovních dnů po připsání částky na náš účet při platbě kartou nebo bankovním převodem, do 6 pracovních dnů po potvrzení objednávky při platbě na dobírku nebo po přijetí platby přes PayPal nebo GoPay. Zboží odesíláme prostřednictvím České pošty, kde si však účtujeme příplatek z důvodu vysokých cen této instituce. Vyhrazujeme si právo odeslat věci i později, pokud však doba dodání od splnění podmínek odeslání objednávky přesáhne 10 pracovních dnů, budeme Tě o této změně informovat a konzultovat ji s Tebou. Tato podmínka neplatí během předprodeje a před Vánocemi.

*V období předprodeje balíčky odesíláme ve stanoveném datu, po ukončení předprodejní nabídky. Před Vánocemi se může doba odeslání prodloužit na 7 pracovních dnů. Bližší informace najdeš na našem blogu a v potvrzovacím e-maily objednávky. 

                  

 

Pro členky našeho LULL CLLUBU nabízíme dopravu zdarma již pro objednávky nad 1400 CZK. Staň se členkou LullCllubu!


DOPRAVA V RÁMCI ČR:
- prostřednictvím PPL kurýra při platbě kartou nebo bankovním převodem, při koupi na dobírku nebo platbou přes PayPal a GoPay 99 CZK
- prostřednictvím České pošty při platbě kartou nebo bankovním převodem, při koupi na dobírku nebo platbou přes PayPal a GoPay 155 CZK

DOPRAVA ZDARMA

Pokud si objednáš zboží nad 2500 CZK, dodáme Ti ho zdarma. Pro členky našeho LullCllubu to platí pro objednávky nad 1400 CZK. O odeslání zboží budeš informována e-mailem.


DOPRAVA V RÁMCI EU:

- II. třídou při platbě kartou, bankovním převodem nebo platbou přes PayPal a GoPay 7 €.
(Při hmotnosti nad 2kg může být nutné započítat příplatek, který s Tebou budeme předem komunikovat)


DOPRAVA DO ZBYTKU SVĚTA:
- II. třídou při platbě kartou, bankovním převodem nebo platbou přes PayPal nebo GoPay 19 €.
(Při hmotnosti nad 2kg může být nutné započítat příplatek, který s Tebou budeme předem komunikovat)


PLATBY

Momentálně nabízíme více druhů plateb, které jsou všechny bezplatné. Máš možnost vybrat si z více možností, než je platba kartou, platba přes PayPal nebo GoPay, převodem, či na dobírku.

* Platba kartou (Visa, Mastercard, Maestro)
* Platba převodem (TrustPay)
* Platba přes GoPay
* Platba bankovním převodem
* Platba na dobírku

PLATBA BANKOVNÍM PRĚVODEM:
Peněžní ústav: Fio Banka
Bankovní spojení: 2800143594 / 2010

IBAN: SK12 8330 0000 0028 0014 3594                
BIC: FIOZSKBAXXX


KS: 0008
VS: číslo faktury

PAYPAL

PayPal je možné propojit s jednou nebo více platebními kartami, které mají povolené platby přes Internet. Při potvrzení platební karty na PayPalu je třeba zadat informace o platební kartě jako jsou: typ karty, číslo karty, datum expirace a podobně. PayPal si následně z karty zúčtuje poplatek, který je při první platbě vrácen jako bonus. Na výpisu z účtu, který je spojen s kartou, bude v podrobnostech platby napsaný 4-místný kód, který je třeba zadat do PayPalu, aby proběhlo potvrzení platební karty na PayPalu. Pokud na PayPalu bude potvrzena karta, tak při převodech přes PayPal se částka stáhne z PayPal zůstatku. V případě, že na PayPal zůstatku nebude požadovaná částka, společnost ji zúčtuje z potvrzené platební karty.

https://www.paypal.com/sk/cgi-bin/webscr?cmd=_login-run

Kdybys měla nějaké další otázky, dej nám vědět e-mailem nebo zavolej na +421 919 316 160.