- Pyžama

 
 
 

lull loungewear

 
 

Pyžama

Cítit se příjemně a zároveň sexy i v posteli? V měkoučkém pyžamku pro všechny Lullinky se budeš cítit jako princezna. Noční košile, tričko na spaní nebo pyžamkový set, Ti zaručí ty nejsladší sny. Pyžama, které jsou vyráběny z příjemného materiálu, si zamiluješ na první dotek. Jsou ideálními pomocníky při líných víkendových dnech, kdy se Ti nechce vylézt z postele. K lepšímu spánku Ti pomohou i měkoučké oční klapky, které dopřejí Tvým očím zasloužený odpočinek po náročném dni.

 
 
 
Home > Pyžama
 

- Pyžama

Seřadit podle: Řadit vzestupně
 
vyber si svoj look

Pyžamo Cosie

1.620 Kč
to musis mat

Pyžamo Dosie

1.620 Kč

 
 

Dámské pyžamo pro sladké sny

Pěkné sny závisí od našeho psychického rozpoložení a zážitků. Určitou roli však hraje i dámské pyžamo. Když Tě během spánku kouše látka, zdvíhají se Ti kalhoty nebo tričko, dokáže to narušit Tvůj spánkový cyklus. Pokud nepatříš mezi ty šťastlivce, kteří usnou kdekoliv a kdykoliv, při výběru pyžámka musíš dávat velký pozor. Dámské pyžamo z naší kolekce je vyrobeno ze 100% bavlny. Je měkoučké a příjemné na dotek. Pokud patříš mezi naše věrné zákaznice, určitě víš, že na střihu oblečení nám záleží. Platí to i pro dámské pyžama. Volnější provedení a delší vrchní díly. S tímto pyžámkem se budeš cítit jako v bavlnce.

Veselé noční oblečení

Hravé dušičky potěší barevné dámské pyžama. Večer Tě už nikdo nevidí, a tak můžeš upustit uzdu své kreativitě. Pyžama z naší kolekce jsou veselé přesně jako my. Barvičky zaženou všechny noční můry a příšery. Kromě barev rádi využíváme i vzorované látky. Máme rádi jednoduchost a eleganci. Proto se často stane, že u nás najdeš jednobarevný vrchní díl pyžámka, doplněný o vzorované kalhoty nebo kraťasy. S takovou kombinací se i pochmurný den promění na zábavu.

Pyžamo jako domácí oblečení

Je neděle ráno. Nikam nemusíš jít a nic nemusíš dělat. A tak se rozhodneš zůstat celý den v posteli. Zapneš si seriál Gilmorova děvčata, připravíš si jídlo do postele, piješ domácí limonádu, na sobě máš naše dámské pyžamo a užíváš si tu pohodu. Víme, že někdy se měkoučkého pyžámka nechceš vzdát. A my se Ti ani nedivíme. Nejraději bychom ho nosili stále. A proto je navrhujeme tak, aby si je mohla nosit jako domácí oblečení. Líné nedělní dny nás inspirovali k tomu, abychom pyžámkové trička zařadili i do běžné nabídky.

Lull Tip: Dámské pyžamo můžeš sladit s podkolenkami stejné barvy. Pokud ráda experimentuješ, můžeš si vybrat i kontrastnější provedení.