- Šaty

 
 
 

lull loungewear

 
 

lull_aw19_saty

Šaty 

Užívej si šaty v létě i zimě! My jsme to pochopili sice až později, ale díky vám ne pozdě. Nikdy jsme nebyli velkými fanoušky dámských šatů, tím pádem neměli velké místo ani v našich kolekcích, ale odkdy naše Lullinky neustále ptali až prosili o úpletové šaty, pravidelně se objevují v našich kolekcích na jaro / léto, tak i na podzim / zimu. Stačí použít teplejší materiál a máme z toho perfektní přechodné šaty. Právě ty nejjednodušší kousky mohou vypadat stále jinak. S punčoškami, k jeansům, s teniskami či kozačkami, s páskem či bez, je to na Tobě, jaký styl preferuješ.

 
 
 
 
Sphinx filter parametrov
Cenová hladina
Veľkosť
 
 

- Šaty

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji:
 
Posledné kusy

Šaty Olive Ribeye

1.700 Kč 1.790 Kč
1.890 Kč
Posledné kusy

Šaty Trickies Blue

1.800 Kč 1.890 Kč
1.380 Kč 1.590 Kč
Posledné kusy

Šaty Tiedup Purple

1.300 Kč 1.490 Kč
Posledné kusy

Šaty Grey Ribeye

1.560 Kč 1.790 Kč
Must Have Šaty

Šaty Rosies Blue

1.380 Kč 1.590 Kč
1.300 Kč 1.490 Kč
1.560 Kč 1.790 Kč
1.380 Kč 1.590 Kč
1.300 Kč 1.490 Kč
 
 

Pohodlné šaty

Óóóó šaty! Ty naše jsou dokonce ušité z něčeho lepšího než z jahodové pěny. :) Ale jsou stejně chutné, jemné na dotek a maximálně lichotivé. Na prvoplánovou ženskost nehrajeme, máme rádi rafinovanost a fantazii. Právě na to myslíme při tvorbě všech našich šatů.

 

Šaty pro každé roční období

V chladných měsících se zahal do měkkých svetrových šatů pod kolena s rolákem, který Tě ochrání před chřipkou. Je na Tobě, zda zvolíš volnější nebo přiléhavější střih. Tento kousek je přímo zázračný, protože udělá velký efekt bez námahy. Stačí, když si k němu obuješ své oblíbené tenisky, na hlavu hodíš klobouk, kšiltovku či čepici a přes ramena přehodíš bundičku. A pokud je Ti chladno, obleč si pod ně legíny či rifle, vrstvení je duší podzimu!

 

Léto je typické svou uvolněností a spontánností. Ráno se rychle obléci, polenošit na zahradě a šup do města na drink. Aby si neztrácela čas vymýšlením outfitu, využij jednoduše jedny z našich lehkých letních šatů, které zvýrazní Tvou ženskou siluetu, ale zároveň v nich budeš umět dýchat a volně žít. :) Přehoď si je přes plavky a vyběhni na zmrzlinu, toulej se uličkami svého města nebo si užívej s rodinou na zahradě. V našich šatech můžeš všechno. :)