- Šaty

 
 
 

lull loungewear

 
 

lull_aw19_saty

Šaty 

Užívej si šaty v létě i zimě! My jsme to pochopili sice až později, ale díky vám ne pozdě. Nikdy jsme nebyli velkými fanoušky dámských šatů, tím pádem neměli velké místo ani v našich kolekcích, ale odkdy naše Lullinky neustále ptali až prosili o úpletové šaty, pravidelně se objevují v našich kolekcích na jaro / léto, tak i na podzim / zimu. Stačí použít teplejší materiál a máme z toho perfektní přechodné šaty. Právě ty nejjednodušší kousky mohou vypadat stále jinak. S punčoškami, k jeansům, s teniskami či kozačkami, s páskem či bez, je to na Tobě, jaký styl preferuješ.

 
 
 
 
Sphinx filter parametrov
Cenová hladina
 
 

- Šaty

 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 

Pohodlné šaty

Óóóó šaty! Ty naše jsou dokonce ušité z něčeho lepšího než z jahodové pěny. :) Ale jsou stejně chutné, jemné na dotek a maximálně lichotivé. Na prvoplánovou ženskost nehrajeme, máme rádi rafinovanost a fantazii. Právě na to myslíme při tvorbě všech našich šatů.

 

Šaty pro každé roční období

V chladných měsících se zahal do měkkých svetrových šatů pod kolena s rolákem, který Tě ochrání před chřipkou. Je na Tobě, zda zvolíš volnější nebo přiléhavější střih. Tento kousek je přímo zázračný, protože udělá velký efekt bez námahy. Stačí, když si k němu obuješ své oblíbené tenisky, na hlavu hodíš klobouk, kšiltovku či čepici a přes ramena přehodíš bundičku. A pokud je Ti chladno, obleč si pod ně legíny či rifle, vrstvení je duší podzimu!

 

Léto je typické svou uvolněností a spontánností. Ráno se rychle obléci, polenošit na zahradě a šup do města na drink. Aby si neztrácela čas vymýšlením outfitu, využij jednoduše jedny z našich lehkých letních šatů, které zvýrazní Tvou ženskou siluetu, ale zároveň v nich budeš umět dýchat a volně žít. :) Přehoď si je přes plavky a vyběhni na zmrzlinu, toulej se uličkami svého města nebo si užívej s rodinou na zahradě. V našich šatech můžeš všechno. :)