- Šaty

 
 
 

lull loungewear

 
 

Šaty 

Užívej si šaty i na podzim a v zimě. My v Lull šaty nosíme rady nejen pro jejich ženskost, ale také pohodlnost a praktičnost. Tak proč je nevyužít i v chladnějších dnech? :) Stačí teplejší materiál a vzniknou perfektní přechodné šaty! Kombinuj jejich stovkami způsobů, právě ty nejjednodušší kousky mohou vypadat stále jinak. S punčoškami, k riflím, s teniskami či kozačkami, s páskem či bez, je pouze na Tobě, jaký look zvolíš ke svým podzimním šatům.

 
 
 
Home > Šaty
 

- Šaty

Zvolte si některou z kategorií.
 
 

Pohodlné šaty

Óóóó šaty! Ty naše jsou dokonce ušité z něčeho lepšího než z jahodové pěny. :) Ale jsou stejně chutné, jemné na dotek a maximálně lichotivé. Na prvoplánovou ženskost nehrajeme, máme rádi rafinovanost a fantazii. Právě na to myslíme při tvorbě všech našich šatů.

 

Šaty pro každé roční období

V chladných měsících se zahal do měkkých svetrových šatů pod kolena s rolákem, který Tě ochrání před chřipkou. Je na Tobě, zda zvolíš volnější nebo přiléhavější střih. Tento kousek je přímo zázračný, protože udělá velký efekt bez námahy. Stačí, když si k němu obuješ své oblíbené tenisky, na hlavu hodíš klobouk, kšiltovku či čepici a přes ramena přehodíš bundičku. A pokud je Ti chladno, obleč si pod ně legíny či rifle, vrstvení je duší podzimu!

 

Léto je typické svou uvolněností a spontánností. Ráno se rychle obléci, polenošit na zahradě a šup do města na drink. Aby si neztrácela čas vymýšlením outfitu, využij jednoduše jedny z našich lehkých letních šatů, které zvýrazní Tvou ženskou siluetu, ale zároveň v nich budeš umět dýchat a volně žít. :) Přehoď si je přes plavky a vyběhni na zmrzlinu, toulej se uličkami svého města nebo si užívej s rodinou na zahradě. V našich šatech můžeš všechno. :)