- Kardigany

 
 
 

lull loungewear

 
 

Kardigany

Ideálním řešením na přechodné období mezi jarem a létem, či podzimem a zimou je měkoučký kardigan. První kardigan jsme ušili z teplákoviny a od té doby má stále místo v naší nabídce. Tepláková móda je v současnosti velmi populární a v LULL se z toho velmi těšíme. Při navrhování střihu kardiganu myslíme i na praktické věci a variabilitu.. Ať si vybereš jakoukoliv příležitost, věříme, že v našem kardiganu se budeš cítit komfortně a zároveň stylově. Vždyť měkoučký LULL kardigan si již získal srdce nejedné Lullinky.

 
 
 
Home > Kardigany
 

- Kardigany

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji: 
 
Posledné kusy

Kardigan Sisterhood

1.739 Kč 1.890 Kč
1.739 Kč 1.890 Kč
1.739 Kč 1.890 Kč
1.739 Kč 1.890 Kč
1.242 Kč 1.350 Kč
1.242 Kč 1.350 Kč

 
 

Dámský kardigan do každého počasí

Dámské kardigany šijeme ze speciálních látek. Jejich výběru věnujeme někdy i delší dobu než samotnému návrhu modelu. Proč? Protože chceme, aby ses v každém počasí cítila příjemně. Hrubší dámský kardigan je perfektní na přechodné počasí. Chladnější jarní rána nebo chladné podzimní večery. Vítr a chladnější vzduch nebude mít žádnou šanci. Dámský kardigan si můžeš zavázat šňůrkou nebo zapnout knoflíkem. Vše závisí na modelu, který Ti padne do oka. Překvapil Tě po cestě domů jemný déšť? Praktická kapuce udrží Tvé vlasy v suchu. Tenčí dámské kardigany využiješ hlavně v letním proměnlivém počasí.

Dámské kardigany na každou příležitost

Rande pod širým nebem, babská jízda do pozdní noci nebo běžný den v práci. Ať si vybereš jakoukoliv příležitost, dámský kardigan bude Tvým věrným společníkem. První rande je plné očekávání. Bojíš se, zda se budeš svému novému objevu líbit, jestli budete mít o čem mluvit a jestli se Ti náhodou nestane nějaký trapas. Všechny obavy zažene Tvůj oblíbený dámský kardigan, ve kterém se cítíš půvabně. Střihy našich kardiganů jsou speciálně navrženy tak, aby lichotili každé postavě. Pracovní setkání nebo prezentace před klienty jsou stresující. Zachumlej se do kardiganu, který Tě ochrání před jejich nepříjemnými pohledy. Když se setkají nejlepší kámošky, o zábavu je postaráno. Dlouhé rozhovory do pozdní noci nebo příjemné večery při sklenici vínka. S dámskými kardigany můžeš zůstat venku, až do pozdní noci.


Dámský kardigan jak vestička

V naší sekci dámských kardiganů najdeš i vestičky. Vesta je oblíbeným módním kouskem v přechodném období. Šijeme je ze stejných látek jako kardigany. Dokonce jsme přizpůsobili i jejich střih, a tak se nemusíš bát, že Ti vestička nesedne. Dámský kardigan je typickou volbou do každého počasí. Pokud chceš působit moderně a elegantně, vyber si vestu. Stačí si pod ni obléknout tričko s dlouhým nebo tříčtvrtečním rukávem a outfit je na světě!