VYZKOUŠEJ DLOUHÉ ŠIROKÉ KALHOTY

 
 
 

lull loungewear

 
 
 
Home > Blog > VYZKOUŠEJ DLOUHÉ ŠIROKÉ KALHOTY
 

VYZKOUŠEJ DLOUHÉ ŠIROKÉ KALHOTY

Po letech úzkých obepnutých kalhot přichází za poslední roky změna. Změna v podobě širokých kalhot! A je to tedy změna řádně pozitivní, svěží a hravá jako ten podzimní vánek. Je však škoda, že se do našich šatníků a ulic dostává tak pomalu, zkoušíme ji opatrně a jako bychom se báli. Bereme, chápeme, vždyť většina z nás ještě pamatuje časy, kdy byly široké kalhoty doslova trapas a připomínaly nám dávné časy, kdy Britney chodila s Justinem a Destiny Child měli čtyři kotníky. Amen, bylo to už dávno.

Ale jak se v módě trendy vždy opakují, vrátily se i široké kalhoty. A ne, už nejsou trapné, naopak jsou ultra trendové, avšak ve velmi nositelné a nenucené formě. Navíc pohodlné, které zakryjí pár nedostatků (pokud by si čistě náhodou nějaké měla) a ještě prodlouží postavu. To už asi chceš, však?

Naše designérka měla vždy nos na nadčasové kousky, a tak v podzimní kolekci najdeš lehké, měkoučké a hřejivé široké kalhoty v několika barvách. Rovnou řekneme, že nejuniverzálnější jsou samozřejmě šedé a hnědé. Je tolik možností, jak je kombinovat! Ale pokud by si měla náladu na barvy, tak jasná pařížská modrá je trefa .... do modrého! :)

Jelikož víme, že s novou outfitovou siluetou to není na začátek s kombinováním nejjednodušší, připravili jsme pro Tebe velkou outfitovú inspiraci! Věříme, že Tě nadchne stejně jako nás a dodá Ti odvahu a chuť jít do něčeho nového.

DO PRÁCE

Zima se blíží a víme, jak je někdy náročné se "vyfiknout" do práce. V našich širokých kalhotách se budeš cítit jako v pyžámku i během náročného pracovního dne v office. Bílá košile, oblíbené sako či kašmírový svetřík jich skvěle doplní.

JEDNODUŠE

Pokud se Ti nechce příliš spekulovat (a známe to, většinou se nám nechce), doplň široké kalhoty černým svrškem a zajímavou kabelkou. Plus bílé tenisky fungují vždy, ale pokud máš chuť být vyšší, podpatky to jistí!

ŠEDÁ

Šedé kalhoty nemusíš nutně "oživovat" nějakou barvou. Pěkný čistý minimalistický outfit dosáhneš právě v kombinaci se šedým svrškem. Můžeš se ale pořádně vyhrát v kombinování materiálů. Že by byla šedá nová černá?

S KŮŽÍ

Vyzkoušej široké kalhoty zkombinovat se svou oblíbenou koženou / koženkovou bundou! Kontrast měkkého materiálu (našich) kalhot a kůže Tě bude bavit.

A aby té inspirace nebylo málo....

Zdroj fotek: Pinterest

TIP: Naše kalhoty nejsou na spodku zahnuté, proto si je můžeš v případě potřeby jednoduchým odstřižením přizpůsobit na svou výšku. Nebo si z nich udělat i kulotky, to už necháme na Tvé fantazii! :)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
gtag('config', 'AW-861954096');