Nová kolekce Jaro/Léto 2018!

 
 
 

lull loungewear

 
 
 
Home > Blog > Nová kolekce Jaro/Léto 2018!
 

Nová kolekce Jaro/Léto 2018!

Nová kolekce Jaro/Léto 2018!

 

Ano, už je tady!

Nová kolekce Jaro/Léto 2018. Víme, že jste se na ni velmi těšili a my jsme se rádi posnažili, abychom Vám ji mohli představit co nejdříve.

Bylo to opět výjimečné období tvorby a vývoje, až do finální podoby v jaké ji můžete aktuálně vidět na naší stránce. Přinášíme různé novinky a produkty, jaké tu ještě nebyly. Vsadili jsme opět na jednoduchost a nadčasovost, příjemné i svěží barvy a samozřejmě ty nejměkčí materiály. Tentokrát jsme si pohráli i s potisky a vzory, speciální pozornost jsme věnovali šatům a overalům.

Doufáme, že se Vám kolekce bude líbit a najdete si v ní opět něco pro sebe. Počasí nám sice velmi nepřálo, co se týče termínu našeho imagového focení a netradičně jsme se rozhodli vyjít s kolekcí bez imagových fotek. Řekli jsme si, že už to nebudeme kvůli tomu odkládat a užijeme si ho v příjemnějším počasí, které doufáme, je již za dveřmi. Konečně odhodíme zimní bundy, čepice a skočíme do něčeho lehčího a barevnějšího. Věříme, že s naší novou kolekcí Vám toto období ještě zpříjemníme a s radostí si vytvoříte nejeden lull outfit.

Jak to je u nás již zvykem, nejprve uvádíme všechny věci z nové kolekce v předprodejní slevě, tentokrát to je 10% (7% Tvá Lull Cllub sleva a 3% předprodejní sleva).

Předprodej končí 2.4. a první balíky budeme zasílat v úterý 20.3. podle toho, jak se nám podaří došít věci na sklad. Všechny balíky z předprodeje zašleme nejpozději v pátek 6.4., Pokud se nestane něco nepředvídané ... :-) Pokud by se doba odeslání začala velmi natahovat, budeme Tě kontaktovat.

Keep lounging!

Lull