Děkujeme a omlouváme se.

 
 
 

lull loungewear

 
 
 
Home > Blog > Děkujeme a omlouváme se.
 

Děkujeme a omlouváme se.

Milé naše Lullinky!

Mohlo by sa zdať, že dôvodov na napísanie tohto článku je viac, ale v skutočnosti je len jeden. A na to nadväzuje druhý. Ok, tak sú teda dva.

Chceme Vám poděkovat.

A ne jen ze slušnosti, ale opravdu a upřímně. Tuto sezónu jste nás totiž velmi překvapily. Velká část podzimní kolekce zmizela 3x rychleji než jsme očekávali. Po nových kouscích se doslova zaprášilo a Vy nám už teď píšete, jak si měkoučké věci užíváte. Umíte si představit, jakou z toho máme radost, jak jsme nadšení a vděční. Za Vás, za to, že při nás stojíte, a že našim kouskům věříte stále víc a víc. Za to Vám patří jedno VELKÉ DĚKUJEME.

Avšak jak už bývá, všechno krásné a pozitivní má i druhou stranu a tím získáme další část tohoto článku.

Chceme se Vám omluvit.

Za to, že kvůli velkému zájmu o novou kolekci nestíháme došívat některé věci a prodlouží se doba čekání Vaší objednávky. Jak víte, jsme menší firma, která si všechny kousky šije ve vlastní dílně. Naše švadleny pracují každý den na sto procent, ale přiznáváme, že momentálně nestíháme vyhovět všem.

Samozřejmě i my bychom rádi připravovali každou kolekci na rok dopředu, jako velký korporát. Z časového i organizačního hlediska by to byl ideál. Naše designérka Zuzka se snažila a věříme, že už co nejdříve se nám to podaří. Momentálně jsou naše věci "horké a křupavé", jako čerstvé rohlíky v neděli ráno. :) Po ušití se u nás ve skladě nezdrží příliš dlouho a hned poputují do Vašich šatníků. Někdy dokonce do skladu ani nepřijdou a švadlena je předává rovnou k odeslání.

Navzdory tomu uděláme všechno, co je v našich silách a brzy Vám přineseme zpět kousky, na které čekáte. Například bunda Honey Comb bude opět dostupná a s dalšími novinkami! :)